Za nami je letošnja sezona v Lendavski nogometni ligi. Ekipe so tako odšle na zaslužen počitek. Odlično drugo mesto je pripadlo ekipi Malibu Panonija GA-KA. Pogovarjali smo se s predsednikom...

Ta vsebina je dostopna samo za člane.

Postani član