Nogometni klub Bistrica je uspešno izpeljal tradicionalni turnir mlajših selekcij, ki je na nogometno igrišče v Srednji Bistrici privabil več kot 40 ekip in več kot 400 mladih nogometašev. Številni...

Ta vsebina je dostopna samo za člane.

Postani član