V ponedeljek je v klubskih prostorih kluba potekala novinarska konferenca NŠ Mure, in to ravno na dan, ko so »fantje v črno-belem« zaključili s premorom in se uradno začeli pripravljati...

Ta vsebina je dostopna samo za člane.

Postani član